Kariera

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest prężnie działającym oraz rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie dostawy wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy dla małych
i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Dostarczamy wydajne serwery oraz stacje robocze o wysokiej mocy obliczeniowej zaprojektowane dla prostych jak i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych lub jako macierze dyskowe.

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres email info@gigaserwer.pl

Specjalista ds. sprzedaży / handlowiec

 (branża IT)

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie poszukujemy pracownika, który dołączy do Naszego zespołu handlowego.

Od kandydatów oczekujemy:

 Wymagania:

  • otwartość oraz komunikatywność
  • duża chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii
  • bardzo dobra umiejętność użytkowej obsługi komputera
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • doświadczanie w pracy z klientem biznesowym oraz instytucjonalnym
  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego/serwerowego
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert do przetargów
  • prawo jazdy kat. B

 Dodatkowe atuty:

  • wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego
  • doświadczanie w pracy na stanowisku sprzedawcy w firmie o podobnym charakterze

 Zakres obowiązków:

  • profesjonalna sprzedaż rozwiązań serwerowych
  • obsługa klienta biznesowego
  • współpraca z klientem instytucjonalnym poprzez ścieżkę zamówień publicznych
  • przygotowywanie ofert handlowych, ofert przetargowych
  • praca głównie w biurze w siedzibie firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B obejmującą podstawę + atrakcyjny system prowizyjny
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach branżowych

    Technik/serwisant sprzętu komputerowego (branża IT)

    Wymagania:

    • Podstawowa wiedza o budowie komputerów, podzespołach i ich funkcjonowaniu.
    • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz własna inicjatywa w znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań.
    • Duża chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii.
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
    • Prawo jazdy kat. B

    • Wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego
    • Dobra znajomość Linux

    • Montaż serwerów, ich konfiguracja, serwis.
    • Wsparcie działu sprzedaży wiedzą techniczną.
    • Czynności związane z logistyką i magazynem.
    • Praca głównie w biurze, w siedzibie firmy + wyjazdy serwisowe do klientów.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub B2B.
    • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.
    • Pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego.
    Udział w szkoleniach branżowych.