Kariera

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest prężnie działającym oraz rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie dostawy wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy dla małych
i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Dostarczamy wydajne serwery oraz stacje robocze o wysokiej mocy obliczeniowej zaprojektowane dla prostych jak i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych lub jako macierze dyskowe.

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres email info@gigaserwer.pl

Sales Manager (IT Hardware)

 (branża IT)

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie poszukujemy pracownika, który dołączy do Naszego zespołu handlowego.

Od kandydatów oczekujemy:

 Wymagania:

  • Otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie.
  • Zainteresowanie sprzętem komputerowym, sieciowym oraz serwerowym.
  • Nastawienie na cel oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
  • Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych.
  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca.
  • Doświadczanie w pracy z klientem biznesowym oraz instytucjonalnym.
  • Prawo jazdy kat. B.

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego/serwerowego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert do przetargów
  • Wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego.
  • Doświadczanie w pracy na stanowisku sprzedawcy w firmie o podobnym charakterze.

 Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna sprzedaż rozwiązań serwerowych.
  • Obsługa klienta biznesowego.
  • Współpraca z klientem instytucjonalnym poprzez ścieżkę zamówień publicznych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i ofert przetargowych.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczania oraz osiąganych wyników obejmujący podstawę i atrakcyjny system prowizyjny.
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.
  • Pracę w młodym zespole z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Udział w szkoleniach branżowych.
  • Praca stacjonarna w biurze w Krakowie z możliwością pracy hybrydowej.

Technik/serwisant sprzętu komputerowego (branża IT)

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza o budowie komputerów, podzespołach i ich funkcjonowaniu.

Podstawowa znajomość systemów operacyjnych.

Umiejętność rozwiązywania problemów oraz własna inicjatywa w znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań.

Duża chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii.

Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Prawo jazdy kat. B

  • Wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego

Dobra znajomość Linux

  • Montaż serwerów, ich konfiguracja, serwis.

Wsparcie działu sprzedaży wiedzą techniczną.

Czynności związane z logistyką i magazynem.

Praca głównie w biurze, w siedzibie firmy + wyjazdy serwisowe do klientów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B.

Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań.

Pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego.

Udział w szkoleniach branżowych.